ПСЖ започна с убедителна победа, Хакими с първи мач

Пари Сен Жермен спечели първата си контрола от предсезонната подготовка, след като победи с 4:0 аматьорския Льо Ман. Дебют за парижани направи новото попълнение Ашраф Хакими. Той игра до почивката и асистира за второто попадение в мача, дело на Исмаел Гарби. Мауро Икарди откри резултата в 12-ата минута.

В контролата взеха участие играчи, които не играха на Европейското първенство и Копа Америка. Серхио Рамос, който започна тренировки с тима в понеделник, не беше в групата за срещата. Сред титулярите бяха Юлиан Дракслер и Идриса Гай. След почивката Почетино пусна някои от по-младите футболисти, а в края на двубоя ПСЖ стигна до още два гола, дело на Фадига и Ксави Симонс.