Станислав Костов донесе победата на Пирин (Благоевград) над Спартак (Варна)

Пирин завърши подготвителния си лагер в Несебър с победа срещу Спартак (Варна) с 1:0. Единственото попадение отбеляза Станислав Костов, който в 13-ата минута засече близо до голлинията удобно подаване от страна на Венцислав Бенгюзов. Костов имаше още две възможности през първото полувреме, а след почивката Антон Карачанаков, Станислав Манолев и Преслав Йорданов можеха да се разпишат.

Пирин тренира здраво в Несебър

Двубоят премина изцяло под доминацията на "орлетата", които бяха разделени на два състава. Стартовият тим игра до 70-ата минута, а в последните 20 минути на срещата на терена излезе нова формация от полеви състезатели.

Снимка: "Официален Фейсбук на Пирин"