Локо (Пловдив) и Славия не намериха път към гола

Локомотив (Пловдив) и Славия не успяха да се победят и завършиха 0:0 в контрола, провела се в с. Рилци. И за двата тима това бе четвърта проверка през лятото.

Французинът на проби ще подпише със Славия

В 22-ата минута Минчев бе изведен сам срещу вратаря, но ударът му мина покрай целта. През първото полувреме на два пъти гредите спасиха Локомотив след удари на Питър Макрилос и Радослав Кирилов.

През втората част положенията бяха значително по-малко. В 59-ата минута влезлият като резерва Кристиан Томов изби в корнер, а в 67-ата Карагарен и Руан пропуснаха да открият за Локомотив. В 82-ата минута заради засада бе отменен гол на Славия, а минута преди края Кристиан Томов си изкара директен червен картон заради игра с ръка извън наказателното поле. На негово място се появи отново Илко Пирков.

Стартови състави:

Локомотив: Пиргов, Гомис, Крачун, Биков, Умарбаев, Витанов, Карагарен, Руан, Салинас, Илиев, Минчев (Кристиан Томов, Мартин Паскалев, Видол Сейменски, Иван Арамазов, Емил Янчев, Айвън Ангелов, Иван Михайлов, Александър Иванов, Георги Мавродиев)

Славия: Светослав Вуцов, Ертан Томбак, Венцислав Керчев, Емил Виячки, Людовик Соарес, Ерол Дост, Петър Вуцов, Питър Макрилос, Радослав Кирилов, Тони Тасев, Мартин Сораков (като резерви влязоха Емил Стоев, Дарко Тасевски, Георги Вълчев, Мартин Атанасов, Костадин Велков, Димитър Стоянов, Андреа Христов, Калоян Кръстев, Александър Златков)