Загорчич: Селекцията остава отворен процес, не сме решили за играчите на проби

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира представянето на своя тим при загубата в контролата от Хебър. “Белите” отстъпиха с 1:2.

Хебър си свърши работата за четири минути и надви Славия в контрола

“Първото полувреме си направихме 3 грешки, които ни струваха 2 гола. Изпуснахме много положения във фаза атака, естествено и вратарят им спаси някои положения. Направихме всичко възможно да вкараме. Второто полувреме опитахме да обърнем мача, вкарахме два гола, но за съжлаение вторият бе от засада.

Ще погледаме още момчетата, които са на проби. Трябва малко да свикнат с тренировките и в мачовете ще ги видим. Селекцията остава отворен процес. Ако намерим нещо, което ни устройва, ще се реагира и ще го вземем”, заяви Загорчич.