Левски е мобилизиран за успех в дербито с ЦСКА-София

Естония удари Финландия в Хелзинки (видео)

Естония постигна изненадваща победа с 1:0 в приятелския мач срещу Финландия, игран на Олимпийския стадион в Хелзинки. Срещата е част от подготовката на домакините за Евро 2020, но те продължиха лошата си серия, допускайки трето поредни поражение и общо шести двубой без победа.

Единственият гол в мача падна В 59-ата минута, а негов автор бе Рауно Сапинен от дузпа.

Това бе последна проверка за Фенландия преди еврофиналите. Там тимът стартира срещу Дания на 12 юни. За Естония пък предстои двубой за Балтийската купа срещу Латвия на 10 юни.