Десет от Локо (Мездра) обърнаха Пещера с два гола на "син" юноша

Пещера (Галата) отстъпи с 1:2 у дома на Локомотив (Мездра) в мач от 31-ия кръг на Северозападната Трета лига. Срещата започна отлично за домакините, които още в 5-ата минута имаха гол аванс. Реализира го Младен Русков след пас на съотборник от дясно. Попадението даде импулс на отбора и той доминираше през цялото първо полувреме. След почивката топката се движеше изцяло в половината на „железничарите“. Те останаха с 10 футболисти в 55-ата минута, когато Валентин Христов извърши нарушение и получи втори жълт и червен картон. Младият им тим обаче използваше всяка възможност да провежда бързи контраатаки. Този замисъл се оказа успешен. В 64-ата минута Лионел Матадос получи топката отляво и стреля неспасяемо за 1:1. Юношата на Левски осигури и победата на своите с шут от границата на наказателното поле четвърт час по-късно, когато отбеляза второто си попадение в мача.

Пещера – 99. Георги Милчев, 15. Златко Радославов, 17. Младен Сергеев (капитан), 23. Милко Милков, 10. Радослав Радославов, 8. Младен Русков, 18. Младен Николаев, 19. Руси Шутев, 6. Румен Миков, 7. Радан Маринов, 9. Славей Желев.