Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Павликени без проблеми срещу дубъла на Етър (ВТ)

В Павликени едноименният тим надигра с 2:0 втория състав на Етър (Велико Търново). Двубоят е от 31-ия кръг на Северозападната Трета лига. Стефан Гинчев реализира и двете попадения за домакините. Те започнаха вихрено, като до 10-ата минута пропуснаха да вкарат на три пъти. Толкова положения пропиляха след това и „болярите“ при проведените контраатаки. Така съперниците стигнаха до почивка. След нея селекцията на Димитър Тодоров доминираше. В 48-ата минута топката се движеше отляво, последва удар, търновския страж изби, но при добавката на Гинчев беше безпомощен – 1:0. Той вкара за втори път в 69-ата минута с шут от 20 метра. Останалите голови ситуации за Павликени бяха ликвидирани, благодарение на отличните намеси на младия вратар Пресиян Петков.

Павликени: 12. Ивайло Петков, 17. Ивайло Маринов, 3. Георги Христов, 22. Ивайло Велчев, 4. Красимир Гавазов, 32. Тихомир Трифонов, 20. Александър Узунов, 5. Йордан Йорданов, 77. Никола Какамъков, 11. Красен Трифонов (капитан), 7. Стефан Гинчев.