Саутхамптън с убедителна победа над Кристъл Палас

Отборът на Саутхамптън записа убедителна победа с 3:1 над Кристъл Палас в отложен двубой от 32-ия кръг на Премиър лийг. Гостите започнаха фантастично на стадион "Сейнт Мери", като още във втората минута поведоха с попадение на Кристиан Бентеке.

След попадението "светците" заиграха по-добре и в 19-ата минута Дани Ингс възстанови равенството.

В 41-ата минута Кристъл Палас можеше да поведе отново в резултата, но стража на домакините Фрейзър Форстър спаси дузпа, бита от Лука Миливойевич.

Малко след началото на втората част Че Адамс направи обрата пълен, а четвърт час преди края с втория си гол в мача Дани Ингс оформи крайното 3:1. С успеха Саутхамптън събра 40 точки и вече е 14-и в класирането. Кристъл Палас е 13-и с 41.