Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Ти Джей Оши реализира три гола за Вашингтон срещу Рейнджърс

Ти Джей Оши се отличи с три гола, а Витек Ванечек направи 19 спасявания за победата на Вашингтон с 4:2 при гостуването срещу Ню Йорк Рейнджърс в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада.

Вратарят с български корени Александър Георгиев се отличи с 31 парирани удара за Рейнджърс. Оши преодоля Георгиев 12 секунди след началото на втората третина, а осем минути по-късно отново се разписа за столичани.

Ник Доуд също вкара в полза на Вашингтон, а Оши, чийто баща почина по-рано през седмицата, оформи хеттрика си на празна врата 1.40 минути преди края на редовното време. Ти Джей Оши има 20 гола през кампанията.

Поражението е четвърто поредно за домакините. Новобранците Алекси Лафрениер и Морган Барън се разписаха в полза на Ню Йорк в края на последния период.

Рейнджърс и Вашингтон имат по 73 точки на първите две места в Източната дивизия на НХЛ. Двубоят беше последен за Ню Йорк у дома преди края на редовния сезон.