Черноломец с нов успех като гост

Футболистите на Черноломец (Попово) спечелиха гостуването на Тополи 2010 (Тополи) в среща от ХХVI-ти кръг на Североизточната Трета лига. Двубоят се игра на стадиона в Долни Чифлик и беше наблюдаван от малобройна публика, въпреки вдигнатата забрана за любителите на футболната игра. Символичните домакини в това първенство не се представят добре. В досега играните срещи те спечелиха само четири мача, един път завършиха наравно и в останалите 20 загубиха. За разлика от тях Черноломец се представя успешно – 12 победи, пет равенства и само осем загуби в изиграните до сега мачове.

В Долни чифлик Тополи 2010 (Тополи) започна уверено двубоя и още в първата част поведе в резултата, който се задържа и до почивката. През втората част обаче Черноломец (Попово) взе инициативата и резултатите не закъсняха на футболния терен. Тихомир Кънев изравни резултата, а след това с нови два гола обърна мача в полза на Поповчани, отбелязвайки хеттрик. В края на двубоя Беадир Беадиров оформи крайното 1:4.

В следващия кръг Топили 2010 (Тополи) отново е домакин на Дунав (Русе), докато Черноломец (Попово) приема у дома Лудогорец III (Разград).