Вихър спря победната си серия от 10 мача в Галата

Вторият във временното класиране на Северозападната Трета лига Вихър (Славяново) се спаси в последните минута от поражение в гостуването на Пещера (Галата). Двубоят от 29-ия кръг на първенството завърши 1:1, а гостите стигнаха до точката с попадение на Жюлиен Бенков в 89-ата минута. Преди това Радослав Радославов бе точен в 13-ата минута от дузпа.

Така тимът на Николай Ценковски спря победната си серия от десет поредни успеха, като с актив от 65 точки изостава вече на десет от лидера Левски (Лом). Домакините пък вече имат 26 точки и заемат 16-та позиция в класирането.