Андрей Василевски спря 20 изстрела, а Тампа Бей се наложи над Далас (видео)

Андрей Василевски спря 20 изстрела, а Тампа Бей се наложи с 3:0 над Далас. Василевски запази "суха мрежа" срещу звездите за трети път през този сезон. Тампа Бей спечели четвъртата си поредна победа и продължава битката с Каролина и Флорида за короната на Централната дивизия. Ондрей Палат отбеляза 15-ия си гол, Блейк Коулман вкара първия в кариерата си наказателен удар, а Брейдън Пойнт се разписа на празна мрежа. Новобранецът за Далас - Джейк Йотингер спря 25 от 27 изстрела.

Вторият гол на Райън О'Райли в мача дойде в продълженията и донесе успех на Сейнт Луис с 5:4 над Минесота. Така "сините" затвърдиха четвърто си място в Западната дивизия. Сами Блайс, Тайлър Бозак и Марко Скандела също се разписаха, докато вратар Виле Хусо направи 26 спасявания за Сейнт Луис, които поведоха с 3:0, но в последствие стигнаха до трудна победа.