СДВР с извънреден брифинг дали ще бъдат допуснати фенове на Левски за дербито с ЦСКА-София

Витанов: Доволни сме от красивата игра, която показахме

Старши треньорът на Етър ВТ Валентин Витанов коментира равенството на своя тим срещу Риал (Ковачевци). Двата тима завършиха при резултат 2:2, а наставникът е доволен от добрата игра на своя тим.

Риал (Ковачевци) се измъкна в последните минути и изтръгна точка от Етър ВТ (видео+галерия)

"Какво да ви кажа, то се вижда и на екрана. Важното е че малките момичета играят, създадохме голови положения. В този етап, в който се намираме в моменте, сме малко в криза и имаме контузени. Като цяло сме доволни от красивата игра, която създадохме.

Видяхте, че една наивна грешка доведе до гола. Нямаше нито атака, нито нищо от тяхна страна. Обясних и на Янито днес, не знам какво и е, разсеяна ли е, влюбена ли е, но тя е футболистка с много добър опит и има голямо бъдеще за нея. Но това е футболът, грешиш и ти вкарват. Не може да няма грешки, виждате и че големите отбори грешат.

22 Риал Ковачевци - Етър

Загубихме от Локо (Стара Загора), защото те бяха доста нахъсани. Искахме тогава да играем с топката и да създаваме положения. Неслучайно всички момичета в нашия отбор са в националния. Това е голямо признание за нас", заяви Витанов.