Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Унион (Берлин) пречупи Щутгарт след силно първо полувреме

Унион (Берлин) надви Щутгарт с 2:1 като домакин в среща от 29-ия кръг на германската Бундеслига. Берлинчани влязоха в почивката с два гола аванс в резултата. В 20-ата минута Гриша Прьомел бе точен за 1:0, а Петър Муса удвои аванса на тима си в резултата с попадение в 43-ата минута. Филип Фьорстер четири минути след паузата върна Щутгарт в мача, но силите на гостите не достигнаха поне за равенство в оставащите над 40 минути.

С днешния успех Унион (Берлин) прекъсна серията си от три поредни мача без победа в първенството. Отборът заема осма позиция в класирането с 43 точки. Щутгарт пък е 10-и с 39 точки.