Загорец изскочи втори на Югоизток

Загорец се изстреля на втора позиция във временното класиране на Югоизточната Трета лига след домакинска победа с 1:0 над четвъртия Розова долина (Казанлък). По този начин дългата серия от 14 мача без загуба във всички първенства и турнири продължава.

И този път успехът бе подпечатан с попадение на Пламен Иванов през първото полувреме.Срещата в Нова Загора беше доста оспорвана, като на няколко пъти страстите се разгорещяваха. Напрежението на терена се покачи особено в заключителната фаза на дуела, когато реферът Тодор Тодоров от Пловдив показа червен картон на Явор Иванов от тима на домакините.