Родопа (Смолян) с тежко поражение край морето

Родопа (Смолян) загуби гостуването си на Несебър с 0:3 Двубоят бе от 25-ия кръг на първенството на Трета лига – Югоизточна група и се игра в черноморския град. През първото полувреме домакините успяха да реализират две попадения. Първият гол падна в 12-ата минута и бе дело на Виктор Янев, а в 42-ата минута се разписа Гюрсел Осман за 2:0.

Футболистите от Смолян успяха на няколко пъти да стигнат до противниковата врата, като при едно от положенията удар на играч от Родопа срещна страничната греда. За съжаление, гостите имаха и доста лоши отигравания. През второто полувреме играчите на „зелено-белите“ се опитаха да пресират домакините и изработиха няколко добри положения. При едно от тях Стефан Чилингиров остана сам срещу вратаря, но до гол не се стигна. Последваха още две греди. В 69-ата минута домакините оформиха и крайното 3:0.