Павликени с класика срещу Партизан

В Павликени едноименният тим победи с 3:0 Партизан (Червен бряг) в мач от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига. Домакините дадоха заявка за краен успех още в началните секунди, когато след центриране на Красен Трифонов, Борислав Гецов с глава откри резултата. Дори и без четирима основни футболисти, червенобрежкият реагира моментално и до края на полувремето имаше превес.

Станислав Антонов пропусна да вкара с глава след центриране на играещия треньор Любомир Иванов. В друга ситуация съдията пък не посмя да отсъди дузпа за гостите, защото трябваше да вдигне втори жълт и червен картон за Йордан Петев. След почивката домакините бяха по-добри. В 64-ата минута настана суматоха в наказателното пхоле на Партизан и Стефан Гинчев покачи на 2:0. Той бе фаулиран от Васил Михайлов в 76-ата минута и Петев реализира от дузпа – 3:0.