Лаптопа: Изгубихме концентрация, някои голове станаха толкова бързо, че даже не ги видях

Старши треньорът на Янтра (Габрово) Костадин Ангелов коментира тежката загуба на своя тим от Септември (София). Габровци отстъпиха с 0:5 като гости и по този начин изпуснаха възможността да се отдалечат от опасната зона на изпадане.

Септември (София) прегази Янтра (видео + галерия)

“За 3 минути паднаха 3 гола. Супер загуба на концентрация. Излязохме уж да обръщаме мача на полувремето. Първият гол си го спомням, но другите станаха толкова бързо, че даже някои не ги видях.

Изпуснахме пресата, спряхме да бъдем агресивни и това обърна мач в тяхна полза. Аз никога не съм показвал, че съм песимист. Някои отбори напуснаха Втора лига, но това са някакви събития, които са се случили така или иначе вече. Ние във всички варианти ще се борим за оцеляване. Играхме добре миналия мач, за съжаление сега вместо да затвърдим доброто представяне ще бъдем разтроение психичеки. Но това може би е за добре.

Много бързо губим концентрация. Този мач е пример. Почваме добре, но после губим концентрация и дърпаме назад. Искам момчетата да бъдат всеотдайни и да виждам самочувствие”, завърши Ангелов.