Живко Атанасов: Ние сме Левски, не може да се радваме на победа във Враца (видео)

Защитникът на Левски Живко Атанасов призна за проблеми в играта на отбора след успеха с 3:1 при гостуването на Ботев във Враца. Роденият през 1991 година бранител сподели пред камерата на Sportal.bg, че играта на отбора е далеч от желаното.

"През първото полувреме имахме доста пропуски в играта си. Добре стана, че не вкараха дузпата. През второто полувреме се "събудихме" и заедно като отбор се върнахме в мача. Отборът на Ботев е ръстов, играят добре при центрирания", коментира юношата на "сините", който носи капитанската лента във Враца.

"Усещането е невероятно. Сбъдната мечта. Израстнал съм в клуба, бил съм капитан на юношеските формации, дублиращия тим, а сега и на първия отбор. Не е лесно, не можем да си позволим да се радваме на победа над Ботев Враца при цялото ми уважение към този клуб, защото ние сме все пак Левски.

Мислите ни са насочени към следващия мач за Купата на България, а след това ще мислим за първенството. Доволен съм от съотборниците си, поздравявам ги за победата", коментира Атанасов.