Струмска слава удари Янтра с дузпа

Отборът на Струмска слава победи с 1:0 като гост Янтра (Габрово) в мач от 21-ия кръг на Втора лига. Единственото попадение бе дело на Симеон Вешев в 37-ата минута и бе от дузпа. Преди почивката домакините останаха с човек по-малко, след като Костадин Гаджалов бе изгонен с червен картон.

С победата си днес тимът от Радомир събра 20 точки и вече може да диша значително по-спокойно за мястото си в професионалния футбол. Янтра от своя страна остава с 12 точки в подреждането и може само да се радва, че три тима от групата се отказаха от участие и Нефтохимик се намира в отчайващо състояние, за да запази реални шансове за оставане във Втора лига.

ЯНТРА 0:1 СТРУМСКА СЛАВА
0:1 Вешев (37-д)