Акрапович: По-добри сме от Лудогорец, видя се на терена

Наставникът на ЦСКА-София Бруно Акрапович даде мнението си след поражението с 0:1 от Лудогорец. Босненският специалист заяви, че отборът му е показал, че е по-добър на терена, но е загубил заради разконцентрирана игра през първото полувреме.

89 Лудогорец - ЦСКА-София
"Причината за загубата е първото полувреме. Дадохме го на противника, без да знаем защо. Играчите не реагираха така, както искам аз. Ние сме по-добрите, казах им на момчетата - то се вижда на терена, технически стоим по-добре, физически също, но трябва да сме концентрирани, да играем силно от първата минута. Не съм доволен. Не направихме нещата както трябва. Понякога съдията свиреше без причина, спираше акциите.
Имахме достатъчно възможности да уцелим вратата, много удари към вратата, но последният удар го нямаше. Кайседо взе топката преди Тиаго, но се случва и това. Мислехме как да дублираме техните крила, но тренировката е едно, а мачът - друго. Работихме два-три дни, но получихме гол от такава ситуация, затова съм ядосан още повече.
Нещата покрай новите играчи със сигурност ще се подобряват, но трябва време, двама влязоха за първи път, това не е лесно за един треньор. Новите имат качество, ще стават по-добри, но трябва през това време да събираме и точки. Още сме в играта - виждам, че можем да доминираме, другият път ще ги надиграваме 90 минути. Беше въпрос на време кога ще влезе топката", каза Бруно Акрапович.