Ботев (Пловдив) прегази Гигант, нападател с хеттрик за "канарчетата" (видео+галерия)

Отборът на Ботев (Пловдив) постигна категоричен успех със 7:0 над Гигант (Съединение) в контролна среща, която се проведе на базата в Коматево. Попаденията за "жълто-черните" реализираха Иван Василев (21, 30, 38), Крис Добрев (45), Салиф Сисе (66, 89) и Стефан Попов (77).

67 Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение)
Мачът бе изгледан от руския бизнесмен Антон Зингаревич, който ще стане собственик на Ботев (Пловдив).
Първото попадение падна в 21-ата минута, когато след добра комбинация, нападателят на пловдивчани Иван Василев се разписа с майсторски удар. Девет минути по-късно отново той вкара, след като засече с глава центриране на Славчо Шоколаров.
Младият нападател реализира своя хеттик в 38-ата минута. Той направи хубава комбинация с Крис Добрев, който пусна успореден пас на голлинията и от много близка дистанция Василев отбеляза.
Секунди преди края на първата част Крис Добрев направи 4:0. Младият футболист бе изведен от Иван Василев и без проблем записа името си сред голмайсторите.
Втората част продължи да носи много голове, като Салиф Сисе вкара нов гол, след като излезе очи в очи с вратаря. Малко по-късно и Стефан Попов се разписа с глава.
Последното попадение дойде секунди преди края на сблъсъка, а в негов автор се превърна отново Салиф Сисе.