Мъдъруел прекъсна победната серия на Рейнджърс

След 15 поредни победи в първенството Рейнджърс допусна грешка. Отборът на Стивън Джерард не успя да спечели при гостуването си на последния в класирането преди този мач Мъдъруел.

Срещата завърши 1:1, а "сините" трябва да са доволни и от точката, тъй като губеха до 72-ата минута. Влезлият като резерва Седрик Итън изравни след центриране на Баришич. Девънт Коул даде преднина на Мъдъруел в 21-ата минута.

Това е второ поредно равенство за тима, откакто Греъм Александър пое клуба. Той обаче е едва третият отбор, който взима точки от мач с Рейнджърс през този сезон.

Грандът от "Айброкс" продължава да има солидна преднина на върха и води с 21 точки пред Селтик, който е изиграл 3 мача по-малко.