Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Добър ден за двата тима от Шефилд

Последният във Висшата лига Шефилд Юнайтед постигна победа с 3:2 в гостуването на Бристол Роувърс в среща от третия кръг за Купата на Англия.

“Остриетата” повеждаха на два пъти чрез Джо Дей, който си отбеляза автогол в шестата минута и Оливър Бърк в 59-ата, който се бе появил само няколко минути по-рано от скамейката, но техните домакини достигаха до равенството чрез Алфи Килгър (21-ата минута) и Макс Емер в 62-ата, за да спечелят окончателно с попадение на Джейдън Богъл само минута по-късно гостите за крайното 3:2.

Доброто представяне на тимовете от Шефилд бе затвърдено и от съседа на Юнайтед - Уензди, който пък постигна победа с 0:2 в гостуването си на Екзитър. Закъсалият го тим от Чемпиъншип поведе чрез Адам Рийч след подаване на Бари Банън в 27-ата минута, а второто попълнение в последните минути, когато успя да се разпише Крис Патерсън.

Това бе и пети пореден мач за Уензди, в който те не са записали загуба, макар че тимът е в тежка финансова ситуация и е управляван от специален борд, който търси решение на тежката ситуация в клуба.