Стоянович: От чихуахуа няма как да направиш бултериер, всяка загуба е тежка

Арда подчини Левски и полетя след драма на "Герена" (видео+галерия)

Старши треньорът на Левски Славиша Стоянович коментира загубата на отбора от Арда. “Сините” отстъпиха с 1:2, като в последните секунди на мача допуснаха изравнително попадение.

“Всяка загуба на Левски е тежка. Особено, като загубиш по такъв начин. Футболът се играе от 90 минути. Днес изобщо не бяхме на ниво, не бяхме агресивни, нямахме организация, липсваха ни комбинации, изобщо всичко.

85 Левски - Арда
От чихуахуа няма как да направиш бултериер. Второто полувреме някои неща изглеждаха както трябва, но ни трябва още време. Знаете и сами в каква ситуация сме, на някои позиции нямаме много алтернативи, но това е. Не може това да ни е извинение, но на всеки 2-3 дена имаме мач и следва още по труден такъв. Но до края на декември ще е така”, заяви Стоянович.
Няма много хора за тренировки, няма много работа, повечето са само на възстановителни такива. За пръв път съм в такава ситуация заради този вирус, но не съм аз, всички треньори сме така. Аз се надявам да могат по-бързо да се възстановят всички. Трябва да вдигнем мотивацията и самочувствието.
Киров: Важен е характерът и това, че не се отказахме
Трябва да се успокоя и да прециня Стаси Иванов как се представи, но показа неща. Мисля, че Патрик бе откаран в болница. Берое има по-широка скамейка от нас, на някои позиции имат поне по двама играчи, а ние нямаме. Ще търсим варианти, но трябва да изкараме докрай", коментира още специалистът.