Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Хетафе и Атлетик не се победиха (видео)

Отборите на Хетафе и Атлетик Билбао направиха 1:1 в мач от 11-ия кръг на Ла Лига. Гостите от „Сан Мамес“ изиграха по-силно първото полувреме, а след почивката домакините заиграха по-добре и стигнаха до равенство.

В деветата минута Асиер Вийялибре откри резултата с глава при изпълнение на корнер. Попадението помогна на „лъвовете“ да контролират двубоя. Момчетата на Гайска Гаритано се чувстваха комфортно и допуснаха едва едно положение пред своята врата в рамките на първите 45 минути. Кучо Ернандес се измъкна от защитата на баските, но не завърши прецизно.

След почивката Хета тръгна напред. Още в първите секунди Мауро Арамбари нацели греда. В 75-ата минута високата преса на домакините даде резултат и донесе гол. Анхел Родригес реализира с далечен удар към първата греда – 1:1.