Нигерия пропиля аванс от 4 гола срещу Сиера Леоне

Отборът на Нигерия изпусна преднина от четири чисти гола и завърши наравно 4:4 срещу тима на Сиера Леоне в квалификационен мач за Купата на африканските нации.

Двубоят на "Машуд Абиола Стейдиъм" в Абуджа започна страхотно за домакините.

Още в четвъртата минута Алекс Иуоби вкара за 1:0. В рамките на осем минути след 21-ата Виктор Осимен, Иуоби и Самуел Чукуезе направиха резултата 4:0. Малко преди почивката Куаме Куи намали. В 72-ата минута Ал-Хаджи Камара вкара за 2:4.
Десет минути преди края Мустафа Бунду направи 3:4 и гостите от Сиера Леоне се приближиха до равенството. То стана факт в 86-ата минута, когато Ал-Хаджи Камара оформи крайното 4:4.