Чунчуков вкара след асистенция на Пашов при победа в Румъния (видео)

Цветелин Чунчуков се разписа след асистенция на Георги Пашов при победата на Академика (Клинчени) с 2:0 над гостуващия Сепси в мач от деветия кръг на румънското първенство. Пашов изведе Чунчуков сам срещу вратаря на съперника в 15-ата минута и нападателят хладнокръвно реализира комбинацията между двамата българи, за да открие резултата.В 40-ата минута Чунчуков изработи дузпа за домакините. Той беше повален в наказателното поле, но Раул Русеску пропусна от бялата точка. Русеску все пак се реабилитира и удвои малко преди почивката. Чунчуков беше заменен в 63-ата минута, а Пашов игра цял мач. Третият българин в състава Асен Чандъров остана резерва. С успеха Академия Клинчени събра 13 точки и се изкачи на пето място в класирането.