Антверпен с пета поредна победа

Отборът на Антверпен продължава великолепното си представяне от началото на сезона. След победата над Лудогорец в четвъртък с 2:1, белгийците се наложиха на Беершот с 3:2 в местното първенство и записаха пета поредна победа във всички турнири.

В 7-а минута Антверпен поведе с гол на Лиор Рафаелов, който вкара и победния гол срещу Лудогорец преди три дни. Симен Юклерод направи 2:0 в 15-а минута. Японецът Мусаши Сузуки отбеляза два гола за гостите и възстанови равенството. Конгоанецът Дюмерси Мбокани отбеляза победния гол за тима от Антверп в 74-а минута. Антверпен е еднолично начело в класирането на белгийското първенство с 20 точки.