Брайън Приске: Ако не дадеш 100 процента в Шампионската лига, те наказват

Старши треньорът на Мидтиланд Брайън Приске призна, че отборът му не е показал пълните си възможности при домакинската загуба от италианския Аталанта с 0:4 в дебютния мач на тима в Шампионската лига.

Българският национал Божидар Краев влезе като резерва за датчаните в 87-ата минута и записа първо участие в груповата фаза на надпреварата.

Аталанта вгорчи дебюта на Мидтиланд и Краев в групите на ШЛ (видео)
"Ако не дадеш 100 процента в Шампионската лига, те наказват - говорихме за това преди мача. Мисля, че всички са наясно, че футболистите спестиха по няколко процента на терена в някои аспекти от играта, а това е нещо, което не можем да си позволим в мач като този. Трябва да си на 100 процента през всичките 90 минути.
Аталанта имаше доста положения и можеше да ни вкара и повече. В същото време и ние имахме своя шанс при 0:1 и можеше да изравним, което вероятно щеше да повлияе и нещата можеха да станат различни. Но в крайна сметка те заслужиха четирите си гола и победата", каза Приске.