Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1 /почивка/

Балъков: Няма нищо, от което да не съм доволен, мачът със Славия ни е много важен

Треньорът на Дреновец: Стана празник, не знам от колко време не е идвал ЦСКА

Главният мениджър на ЦСКА 1948 Красимир Балъков остана доволен от победата на своите момчета над Дреновец в мач от Купата на България. “Червените” се наложиха категорично с 0:6 като гости, а в следващия мач приемат Славия.
ЦСКА 1948 прегази първия си съперник за Купата (галерия)
“Няма нищо, от което да не съм доволен. Влязохме много добре в мача и свършихме това, което трябваше. Запазихме и няколко футболисти, които ни трябват за другия мач. Ако сте забелязали, винаги, когато през първата част станат повече голове, второто полувреме се намаля темпото. Ние вкарахме и 3-4 момчета, които са на по 16-17 години и е нормално да има лек спад. Доволни сме и от първото, и от второто полувреме на мача.

Разбира се, че съм доволен от младите. Важно е да попиват опит от професионалния футбол, защото за тях той е важен. Нямаме претенции кой ще ни бъде съперник в следващия кръг, всеки мач за нас е важен. Добрата серия показва, че имаме постоянство. Надявам се срещу Славия да покажем добра игра и да победим, защото този мач ни е много важен”, призна Балъков.