Стамен Белчев обявява целите на ЦСКА-София в турнира за Купата и в първенството

Треньорът на Дреновец: Стана празник, не знам от колко време не е идвал ЦСКА

Наставникът на Дреновец Александър Петров обяви, че мачът срещу ЦСКА 1948 от 1/16-финалите за Купата е бил празник за областта, макар че домакините загубиха срещата с 0:6.

“Оперделено празник за нашата област. Не знам от колко години първо не е идвал отбор от efbet Лига, и то ЦСКА. Няма как да съм доволен, особено от първото полувреме. Сами видяхте - 0:5, тотално ни надиграха. Резултатът в полза на ЦСКА можеше и да е по-изразителен. През второто полувреме опитахме да играем. ЦСКА свали темпото и затова се получи така. Поздравявам моите момчета. Разликата е огромна. Поздравявам и ЦСКА 1948, пожелавам им успех.

Срещу Струмска слава се представихме по-добре, но не мога да сравня нивото им с това на ЦСКА 1948. Отстранихме ги с много себераздаване, взаимопомощ и малко късмет”, разясни Петров.