Добруджа взе въздух след шеметен мач с Литекс

Добруджа спечели с 4:3 домакинството си на Литекс в един от най-хубавите мачове през сезона във Втора лига. Срещата започна по-добре за тима от Ловеч, който поведе на бърза ръка с 2:0 след точни попадения на Радослав Живков. В началото на второто полувреме обаче Християн Казанов върна един гол. Последва обаче нов изстрел на Живков, който се спря в мрежата и оформи хеттрика за централния нападател на "оранжевите" - 3:1. С два бързи гола на Илиян Капитанов обаче тимът на Светослав Петров изравни, а в 77-ата минута Казаков донесе успеха на "жълто-зелените".