Очаквайте в 15:00 Остава ли начело на Левски Николай Костов - отговорът в извънредна пресконференция на стадион "Георги Аспарухов"

Посмейте се с този уникален гол! (видео)

Един от най-необичайните и комични голове от началото на годината бе сътворен на мача между Филаделфия Юниън 2 и Хартфорд Атлетик от USL Championship (втора дивизия на САЩ). Двубоят завърши с успех с 3:2 на гостите от Хартфорд, а именно победният гол бе безспорно най-любопитният момент от мача.
В 90-ата минута, при резултат 2:2, топката достигна до вратаря на Филаделфия Мичъл Бъдлър, който се опита да потърси с пас с ръка свой съотборник. Тук обаче се намеси резервата за Хартфорд Дани Барера. Появилият се преди минути на терена колумбиец хитро подложи крак и отклони топката. И то по такъв начин, че тя попадна във вратата на Филаделфия.