Верона успя да излъже Удинезе (видео)

Отборът на Верона постигна минимална победа с 1:0 при домакинството си на Удинезе от втория кръг на Серия “А”.

Фриуланите бяха по-настойчивият тим в мача, но ефективността им не беше на необходимото ниво и така не успяха да отбележат нито един гол, въпреки своите 22 удара. Най-близо до попадение беше Родриго Бекао, който в добавеното време на първата част стреля с глава след центриране от фаул, но ударът му срещна напречната греда. Единственият гол в мача пък отбеляза резервата Андреа Фавили в 57-ата минута от воле.

Така Верона стана първият отбор с две победи в Серия “А” през сезона, а за Удинезе това беше първи мач през кампанията.