Юношите на Литекс громят със 7:2

Юношите на ПФК „Литекс“ – Ловеч постигнаха победа над отбора ОФК „Спартак“ –Плевен (формат U17) с резултат 7:2 в приятелски мач, игран на 09.09.2020 г. в гр.Ловеч.

Футболната среща започна равностойно с битка в средата на терена. До края на първото полувреме домакините вкараха три гола и направиха резултата класически до почивката.

През второто полувреме, „оранжевите“ вкараха четвърти гол, след което гостите се върнаха в мача след гол от дузпа. До края на срещата двата отбора си размениха още голове, след създадени положения пред двете врати и оформиха крайният резултат 7:2.

Сред голмайсторите от отбора домакин се отличиха Мартин Димитров с четири отбелязани гола и две асистенции, както и Кевин Аспарухов с два отбелязани гола. Срещата премина изцяло в духа на „феър-плей“.