Болоня и Торино приключиха с реми (видео)

Отборите на Болоня и Торино приключиха сезона в Серия "А" с реми. Двата тима се изправиха един срещу друг на стадион "Ренато Дал`Ара" в сблъсък от 38-ия кръг, но не излъчиха победител и мачът завърши 1:1.

Домакините поведоха в 18-ата минута, когато лошо изчистена топка попадна в Матиас Сванберг, който с удар по земя я прати във вратата за 1:0.

В 66-ата минута Торино се добра до равенството с много красив гол. Симоне Верди прати дълъг пас към Симоне Дзадза в предни позиции и нападателят с голямо самочувствие стреля от воле и оплете кълбото в мрежата за 1:1.

Така Болоня завършва сезона на 12-ото място с 47 точки. Торино пък приключва на 16-ата позиция с 40 точки.