Рой Кийн за Де Хеа: Най-надцененият вратар, бих го пребил (видео)

Легендата на Манчестър Юнайтед Рой Кийн разкритикува остро вратаря на тима Давид де Хеа. Испанецът не се намеси добре при гола на Стивън Бергвайн в мача срещу Тотнъм и предизвика гнева на Кийн, който беше гост в телевизионно студио за двубоя.

"Повдига ми се от този вратар. Ако сега бях футболист, щях да се сбия с него в съблекалнята. Това е най-надценият вратар, който съм виждал от много време", не скри недоволството си Рой Кийн на почивката на срещата в Лондон.

Ирландецът не пощади и капитана Хари Магуайър, като каза, че ако зависи от него, Магуайър и Де Де Хеа дори няма да се качат в автобуса на тима след мача, а ще се приберат с такси.
"Червените дяволи" губеха с 0:1 на полувремето срещу Тотнъм, но в края на двубоя изравниха след гол от дузпа на Бруно Фернандеш.