Юношите разгромени от Падерборн

Юношеският национален отбор до 19 години загуби с категоричното 0:3 в контролна среща с Падерборн играна в Золтау. Това бе мач от подготовката на тима за европейското първенство, започващо на 14 юни.
Нашите не бяха на ниво и още до 20-ата минута получиха две попадения в своята врата дело на Льониг в 15-ата и Гое-Мин пет минути по-късно. Третия гол падна в продължението на първото полувреме, като точен бе Гювенсик.

Българите също имаха своите положения, но Даниел Димов и Александър Киров не успяха да се разпишат. През втората част треньорът Михаил Мадански направи няколко промени, но така и не можахме да стигнем поне до почетно попадение.

Съставът на България: 1.Иван Караджов, 2.Цветомир Панов, 5.Кристиян Узунов, 3.Милчо Макенджиев, 14. Тодор Колев, 17.Момчил Цветанов, 10.Даниел Димов, 8.Стефан Велев, 7.Михаил Александров, 15.Иван Цачев, 6.Александър Киров (Петър Денчев, Исмаил Иса, Бранимир Костадинов, Радослав Василев, Даниел Златков, Лъчезар Манчев)