Марек Юнион Ивкони с втора победа над Македония

Волейболистите на Марек Юнион Ивкони записа втора поредна победа над националния отбор на Македония в контрола.

Дупничани удариха край Дойран съперника с 3:1 гейма след 85 минути игра в спортен център "Истатов". Вицешампионите ни спечелиха и първата проверка снощи с 3:2 гейма.

Днешния двубой приключил преди броени минути премина изцяло под диктовката на дупничани. В първите две части Марек победи на 22 и 23 точки, отстъпи 3-ия на 17 и затвори мача след 25:20 в 4-ата част. Най-резултатен с 16 точки бе укринеца Юри Шулга, Младен Младенов записа 13, а Иво Кендеров и Цветан Соколов по 11 точки.

Дупничани се прибират днес в Дупница, за да подновят заниманията си и продължат подготовка за Купата на България.