Вход / Регистрирай се

Дербито с Милан не е от значение, изцепи се Моуриньо

Дербито с Милан не е от значение, изцепи се Моуриньо

Наставникът на Интер Жозе Моуриньо заяви в типичния си стил, че предстоящото дерби с Милан не е от голямо значение за него и тима му. Утре е първото голямо дерби на Специалния, от както той пое италианския шампион през лятото, като за добро или зло то противопоставя "неадзурите" срещу градските им съперници от Милан.

"Едно дерби не може да има решаващо значение, когато се играе през септември. Дербито има значение, ако се състои пет дни преди самия край и решава титлата, а сега не е така. Все пак до завършването на шампионата остават близо десет месеца. В мачове от такъв ранг няма фаворити", коментира бившият мениджър на Челси и Порто на днешната си пресконференция в Милано.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички