Вход / Регистрирай се

Левски-Сиконко и Монтана ще изиграят първия плейоф в залата на Славия

Левски-Сиконко и Монтана ще изиграят първия плейоф в залата на Славия

Волейболистите на Левски-Сиконко и Монтана ще изиграят първата 1/4-финална плейофна среща от Суперлигата на България днес от 19,30 часа в залата на Славия ”Панайот Пондалов”.

По програма мачът трябваше да се играе днес от 17,30 часа в залата на ”сините” – „Сиконко” в ж.к ”Люлин”. Заради липса на електричество супервайзерът и съдиите на двубоя решиха да пренасрочат мача в залата на Славия. Електрическата компания ЧЕЗ изненадващо дръпна шалтера и остави зала "Сиконко" на тъмно точно днес, когато трябваше един срещу друг да излязат мъжките отбори на Левски-Сикноко и Монтана.

Промяната на мястото и началния час на мача отложи за малко повторния дебют на Брунко Илиев като наставник на ”сините”. Във вторник той замени на поста Найден Найденов.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Волейбол

Виж всички