Аршавин разочарован от себе си

Руският национал Андрей Аршавин не скри разочарованието си от собствената си игра в двубоя срещу Словения снощи. Фътболистът на Арсенал вложи доста старание, но често бъркаше и провали няколко отлични атаки на Сборная. На всичкото отгоре в последните минути гостите вкараха гол, а при малко повече късмет можеха и да изравнят. Според Аршавин крайното 2:1 е коварен резултат и в Марибор отборът трябва да действа много по-концентрирано, ако иска да играе на световното първенство.

Видяхме, че словенците не са лек противник. Определено започнаха мача по-добре от нас, но пък ние първи стигнахме до гол благодарение на Билялетдинов. След почивката заиграхме както трябва, а вторият гол ни окрили. Опитахме се да решим всичко с трето попадение. но не успяхме. Нещо повече - позволихме на съперника да атакува опасно и той се възползва. Словения със сигурност се радва на този резултат", сподели Аршавин.

"Ядосан съм от начина, по който играх. Искам да съм далеч по-полезен за отбора. Имахме уникална подкрепа от трибуните и съсм сигурен, че няма да излъжем очакванията на тези хора в реванша. Сега трябва да си починем и после започавам подготовка за ответния мач", добави Аршавин.