След 53 мача отново свириха дузпа срещу Интер в калчото

Шампионът Интер победи с 2:1 Каляри кат гост в мач от четвъртия кръг на Серия "А". Успехът не дойде лесно, след като "нерадзурите" губеха с 1:0 на почивката. Единственото попадение бе дело на Джеда от дузпа. Интересното е, че това бе първа дузпа свирена срещу 17-кратния първенец в калчото от 53 кръга насам. За последно дузпа срещу Интер бе отсвирена срещу Наполи на 2.03.2008 година, когато Марсело Салайета сбърка.

Последната реализирана дузпа срещу Интер бе точно преди 76 кръга. Това се случи в четвъртия кръг на сезон 2007/2008 година при гостуването на Ливорно завършило 2:2.