Вход / Регистрирай се

Гледай на живо

Мондиал 2026: Южна Африка - Канада

Глобиха Саутхамптън 20 000 паунда за протести срещу съдията

Глобиха Саутхамптън 20 000 паунда за протести срещу съдията

Английският футболен клуб Саутхамптън беше глобен с 20 хиляди лири за непристойно поведение на играчите по време на мача от местното първенство. Футболистите на Саутхамптън реагираха остро срещу отсъждане на главния съдия на мача срещу Норич - Марк Клатенбърг, който даде дузпа за "канарчетата" в добавеното време. Ударът от бялата точка беше пропуснат и двата тима завършиха наравно 0:0.

След последния сигнал в разправиите се включи и треньорът на Саутхамптън - Маурисио Почетино.

Google icon Добави Sportal.bg като предпочитан източник в Google
Следвай ни:

Още от Футбол свят

Виж всички