Торино продължи трудното начало на Болоня

Отборът на Торино измъкна победата с 2:1 в гостуването си на Болоня от 4-ия кръг на Серия "А" и тка продължи трудното начало на сезона за домакините, които все още нямат удпех в актива си. Двата тима изиграха доста равностоен мач, но "биковете" по-добре се възползваха от своите възможности и това бе решаващо за успеха им. За това помогна и изгонването на Чезаре Натали в началото на второто полувреме.

Торино откри резултата още във 2-ата минута с попадение с глава на Данило Д`Амброзио. В 29-ата минута обаче домакините успяха да възстановят равенството след като Натали бе изпуснат от защитата при центриране след статично положение и от близо засече кълбото в мрежата за 1:1. В добавеното време на първото част обаче Алесио Черби бе съборен за дузпа в наказателното поле и сам реализира за 1:2.

В 48-ата минута Чезаре Натали остави домакините с човек по-малко на терена като получи директен червен картон за груб фаул. Дори и с човек по-малко Болоня можеше да стигне до изравняване, но гол на Алесандро Диаманти бе отменен заради засада.

Така Торино записа нови три точки в актива си и вече има 7, като се изкачи до 7-ото място в таблицата. Болоня пък се намиар на 16-ата позиция с 2 точки.