Гол в 92-ата минута спаси Партизан от загуба в Армения, Иванов не игра (видео)

Сръбският гранд Партизан се спаси в 92-ата минута от загуба срещу арменския Ширак като гост с първа среща от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Мачът завърши при резултат 1:1, след като Давид Хакобян изведе арменците напред в 47-ата минута, а Владимир Волков спаси "гробарите" от поражение с попадение във втората минута на добавеното време.

Българският национален защитник на Партизан Иван Иванов, който е пред трансфер в Базел, не взе участие в мача. Иванов дори не бе записан сред резервите на Партизан.