Няколко промени готви Митов за Иртиш

Наставникът на Левски Николай Митов обмисля да направи сериозни промени в титулярния състав за гостуването на Иртиш Павлодар в срещата-реванш от първия предварителен кръг. Утре "сините" заминават за Казахстан, където в четвъртък имат нужда от победа или равенство с голове, за да продължат напред след 0:0 на стадион "Георги Аспарухов" в първия сблъсък. Със сигурност Левски няма да излезе със същите 11 от "Герена". Поради травма Нуно Пинто е аут за мача, като ще бъде заменен от Орлин Старокин. Дори да беше здрав, португалецът най-вероятно нямаше да играе, тъй като не задоволи шефовете си с играта, която показа.

Освен това Митов не е доволен от още от избраниците си, които започнаха двубоя в София. Най-много рискуват да останат на пейката Владимир Гаджев и Жоао Силва. Очаква се да има рокади и в центъра на защитата. Първите двама бяха офанзивните футболисти на "сините", но също така и първите заменени в началото на втората част срещу Иртиш.

След мача спортният директор Наско Сираков заяви, че е недопустимо играч с опита на Станислав Ангелов да прави такива грешки в защита. Именно Пелето може да бъде преместен в халфовата линия, а на негово място в отбрана до Димитър Везалов да играе Даниел Димов.

Освен Кевин Брю, голяма вероятност да започне мача като титуляр има и другото ново попълнение, което има право да играе в турнира - Рамон Лопес.