Андреев и Юсева шампиони и на сингъл на "Девин къп"

Адриан Андреев и Розалина Юсева спечелиха титлите на сингъл от Държавното лично първенство по тенис до 12 години "Девин къп", което завърши днес на кортовете на СК "Дема", информира bgtennis.bg. Призьорите бяха наградени от зам.-министъра на младежта и спорта Йордан Йовчев.
За Андреев и Юсева това бяха втори купи от шампионата, след като в петък спечелиха златните медали и на двойки, съответно със Симеон Костов и Елена Тодорова. Освен това Адриан и Розалина дублираха титлите си от Държавното първенство в зала през януари.

При юношите състезателят на ТК "Левски" Андреев се наложи над Йордан Йовчев-младши от "Локомотив" (Пловдив) с 6:1, 6:0, за да спечели за втора поредна година първото място в тази възрастова група. В целия турнир талантът от София даде само 4 гейма.

При девойките представителката на "Дема" Юсева също бе категорична на финала - 6:2, 6:0 срещу Тина Манолова от "Черно море-Елит".