Пълната програма за сезон 2013/2014

Пълната програма за сезон 2013/2014

Днес бе изтеглен жребият за сезон 2013/2014 в "А" група. Шампионатът стартира на 20 юли с битките Ботев (Пловдив) - Левски и ЦСКА - Локомотив (Пловдив). 
Предвид новата система с въвеждането на втора фаза, всеки от отборите ще има по 38 мача. Знае се, че след първите 26 кръга отборите според класирането ще бъдат разделени на първи 7 и втори 7, където ще се срещнат още по веднъж всеки срещу всеки.

Есенният дял на първенството в А група ще завърши на 14-и декември, но с мачовете от 23-ия кръг на редовния сезон.

I кръг


Ботев (Пловдив) - Левски (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Лудогорец (Разград)
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

II кръг

Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)

III кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

IV кръг

Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Ботев (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Пирин (Гоце Делчев) - Литекс (Ловеч)

V кръг

Литекс (Ловеч) - Левски (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Пирин (Гоце Делчев)
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)
ЦСКА (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)

VI кръг

Левски (София) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Черноморец Бургас (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)

VII кръг

Любимец 2007 (Любимец) - Левски (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)
Славия 1913 (София) - Пирин (Гоце Делчев)
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)

VIII кръг

Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец Бургас (Бургас)

IX кръг

Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)
Славия 1913 (София) - Любимец 2007 (Любимец)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Гоце Делчев)
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)
Черно море (Варна) - Локомотив (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

X кръг

Левски (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)
Пирин (Гоце Делчев) - Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Любимец 2007 (Любимец) - ЦСКА (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)

XI кръг

Славия 1913 (София) - Левски (София)
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Черно море (Варна) - Пирин (Гоце Делчев)
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив (София)

XII кръг

Левски (София) - Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 1945 (Разград)
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)
Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)

XIII кръг

ЦСКА (София) - Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Черно море (Варна) - Любимец 2007 (Любимец)
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев)
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)

XIV кръг

Левски (София) - Ботев (Пловдив)
Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Литекс (Ловеч)
Лудогорец 1945 (Разград) - Любимец 2007 (Любимец)
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)

XV кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)
Любимец 2007 (Любимец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Пловдив)

XVI кръг

Левски (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)

XVII кръг

Берое (Стара Загора) - Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Славия 1913 (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Пирин (Гоце Делчев)

XVIII кръг

Левски (София) - Литекс (Ловеч)
Пирин (Гоце Делчев) - Любимец 2007 (Любимец)
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)

XIX кръг

Черно море (Варна) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин (Гоце Делчев)
Любимец 2007 (Любимец) - Литекс (Ловеч)

XX кръг

Левски (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)
Пирин (Гоце Делчев) - Славия 1913 (София)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)

XXI кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)
Черно море (Варна) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев)
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)

XXII кръг

Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)
Любимец 2007 (Любимец) - Славия 1913 (София)
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)

XXIII кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Левски (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София)
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Пирин (Гоце Делчев)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Любимец 2007 (Любимец)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)

XXIV кръг

Левски (София) - Славия 1913 (София)
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)
Пирин (Гоце Делчев) - Черно море (Варна)
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив (София) - Нефтохимик 1962 (Бургас)

XXV кръг

Локомотив (София) - Левски (София)
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Гоце Делчев)
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)

XXVI кръг

Левски (София) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Любимец 2007 (Любимец) - Черно море (Варна)
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)
Пирин (Гоце Делчев) - Нефтохимик 1962 (Бургас)
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)

снимка: Марин Маринов/Sportal.bg

Бъди част от "Домът на феновете”, играй и печели със Sportal.bg.

Още от БГ Футбол

Виж всички

Водещи Новини

Видео акценти